Mercedes - C220 CDI
Publikuar: 18/05/2017 17:33
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
 • Mercedes - C220 CDI
Lloji i veturës: I Udhetarve
Çmimi: € -
KW: 125
Ngjyra: E Hirit Metalike
Karburanti: Diesel
Dyer: 4
Viti i prodhimit: 2011
Transmisioni: Automatik
Statusi: I Doganuar

PËrshkrimi


Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , ESP , Airbaga , Radio CD , Automatik ETJ

Extras


Vërejtje!

Për informata shtesë në lidhje me çmimin, gjendjen, dhe detajet tjera të këtij auto mjeti, ju lutem të na kontaktoni;
1. Përmes numrave kujdestar të telefonit;
Mob: +386 49 235 777, +377 44 405 777, +386 49 181 912, +377 44 181 912
2. Përmes email: [email protected]
3. Shkruani koment duke specifikuar interesimin tuaj në kontakt formën e poshtëshënuar.
4. Ose na vizitoni në sallonin tonë.

Kontakti

Të Veçuara
Kërkuesi
Marka
Modeli
Karburanti
Viti
Cmimi
Të fundit
Modeli: S-MAX 2.0 TDCI
Ngjyra: E BARDH
Cmimi: Euro
Statusi: I DOGANUAR
Modeli: GLA 220 CDI 4MATIC
Ngjyra: E BARDH
Cmimi: Euro
Statusi: I DOGANUAR
Modeli: GOLF VII 1.6 TDI
Ngjyra: E ZEZ METALIKE
Cmimi: Euro
Statusi: I DOGANUAR
Modeli: DS 5 2.0 HDI
Ngjyra: E ZEZ METALIKE
Cmimi: Euro
Statusi: I DOGANUAR
BALLINA | VETURAT NË SALLON | SHËRBIMET | MBËSHTETJA | GALERIA | KONTAKTI | HARTA | PËR NE

Materialet e ekspozuara në faqe janë prodhim i Auto Sallon Prishtina. Shfrytëzimi i pa autorizuar i materialeve është shkelje e të drejtave autoriale dhe dënohet në bazë të ligjeve të aplikuara në Republikën e Kosovës. Për të shfrytëzuar materialet ju duhet të pranoni kushtet e Auto Sallon Prishtina.
Copyright © 2004 - 2018 autosalloniprishtina.com