Veturat që i ofrojmë për klientët tanë i përmbushin dhe i tejkalojnë pritshmëritë e tyre duke u bazuar në; kualitet, cilësi, qëndrueshmëri, harxhime të vogla, estetik dhe ruajte të ambientit.
www.autosalloniprishtina.com
Auto SALLONI PRISHTINA. Salloni më i madh i veturave në Kosovë!
Çdo javë ofrojmë vetura të reja në sallonin tonë.
Kliko këtu
Për veturën qe e blini ofrojmë një vit sigurim, një vit regjistrim si dhe tabela të Republikës së Kosovës.
Vetura luksoze të importuara nga vende me traditë në automobilizëm.
Auto Salloni Prishtina, thjeshtë në lëvizje me të ardhmen!

VETURAT E SHTUARA SË FUNDI

Audi - A8 L 3.0 TDI
- Euro
Audi - A7 3.0 TDI
- Euro
Volvo - S80 2.0D
- Euro
Audi - Q7 3.0 TDI
- Euro
BMW - X5 3.0D
- Euro
Opel - Insignia 2.0 CDTI
- Euro
Opel - Astra 1.7 CDTI
- Euro
VW - Golf VII 1.6 TDI DSG
- Euro
Mercedes - A 200 CDI
- Euro
Mercedes - E 320 CDI EWO 4Mattic
- Euro
Audi - A4 2.0 TDI
- Euro
VW - Passat 1.9 TDI
- Euro
Peugeot - 308 1.6 HDI
- Euro
Opel - Meriva 1.7 CDTI
- Euro
Toyota - Yaris 1.4D - 4D
- Euro
BALLINA | VETURAT NË SALLON | SHËRBIMET | MBËSHTETJA | GALERIA | KONTAKTI | HARTA | PËR NE

Materialet e ekspozuara në faqe janë prodhim i Auto Sallon Prishtina. Shfrytëzimi i pa autorizuar i materialeve është shkelje e të drejtave autoriale dhe dënohet në bazë të ligjeve të aplikuara në Republikën e Kosovës. Për të shfrytëzuar materialet ju duhet të pranoni kushtet e Auto Sallon Prishtina.
Copyright © 2004 - 2017 autosalloniprishtina.com